Ovoce - zelenina

Mrkvový salát s jablíčkem

Osvěžující mrkvový salát s jablíčkem, slazený třtinovým cukrem a ochucený citronem. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-)

21,- Kč

180 g

Malý řecký salát s balkánským sýrem a olivami

Malý řecký salát, který obsahuje kousky zeleniny (okurka, rajče, paprika), kostičky balkánského sýra a olivy. Přeliv z olivového oleje. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-)

33,- Kč

150 g

Šopský salátek do skleničky

Všem dobře známý a osvěžující zeleninový salátek. Okurka, rajče, paprika a balkánský sýr. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-)

30,- Kč

150 g

Osvěžující okurkový salátek

Čerstvý okurkový salátek ve sladkokyselém nálevu. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-) 

22,- Kč

180 g

Jak to funguje

Systém objednávek REGISTROVAT SE >>