Mléčné

Pudink s lesním ovocem

Šlehaný vanilkový puding s rozvarem z lesního ovocem, slazený třtinovým cukrem. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-). Fotka dekorována mátou.

25,- Kč

160 ml

Tvarohový dezert s jahodami

Dezert z našlehaného tvarohu s ovocem, slazený třtinovým cukrem. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-).

26,- Kč

160 ml

Řecký jogurt s bezlepkovým müsli a borůvkami

Jogurt řeckého typu ve skleničce s čokoládovým müsli, navrch vrstva kanadských borůvek. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-).

26,- Kč

160 ml

Čokoládový pudink s belgickou čokoládou

Milovníkům dobré čokolády jistě neunikne čokoládový pudink, posypaný hoblinkami belgické hořké čokolády. Pudink je slazený třtinovým cukrem, kakao, obsažené v čokoládě, je ve FairTrade kvalitě.  

25,- Kč

160 ml

Jáhlová kaše s banánem a čokoládou

Jáhlová kaše s banánem a čokoládou. Základem je mléko. Jáhlové vločky jsou v biokvalitě. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-) 

24,- Kč

160 ml

Ovesná kaše do skleničky s jablíčkem a skořicí

Oblíbená ovesná kaše s jablíčkovým rozvarem a skořicí. Základem je mléko. Ovesné vločky jsou v bio kvalitě. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-)

24,- Kč

160 ml

Řecký jogurt s medem a ořechy

Další mléčná svačinka, tentokrát pro milovníky jogurtu. Jogurt řeckého typu je slazen českým medem a posypán směsí ořechů. Mandle, kešu, vlašské a lískové ořechy. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-).

26,- Kč

160 ml

Chia pudink s mangovým pyré

Chia semínka jsou dnes považována za superpotravinu, která obsahuje spoustu minerálů a antioxidantů. My jsme je zařadili v kombinaci s mangem. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-). Dobrotu máme ve variantě také z rostlinného mléka v sekci Alternativní sváči.

29,- Kč

160 ml

Jak to funguje

Systém objednávek REGISTROVAT SE >>