Alternativní sváči

Ovesná kaše do skleničky - s jablíčkem a skořicí - bezlaktózová

Oblíbená ovesná kaše s jablíčkovým rozvarem a skořicí. Neobsahuje mléko, základem je BIO sójový nápoj. Ovesné vločky jsou v bio kvalitě. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-)

26,- Kč

160 ml

Zapečený bezlepkový toast se sýrem a šunkou

Dva plátky bezlepkového toastového chleba, proložené vepřovou šunkou (95%masa) a sýrem (30% eidam) a zapečené.

35,- Kč

100 g

Bezlepkový sendvič s mozarellou a zeleninou

Dva plátky bezlepkového toastového chleba, proložené mozarellou a zeleninou (ledový salát, rajče), ochucené dipem. Baleno v praktické papírové krabiččce.

45,- Kč

120 g

Zapečený bezlepkový toast se sýrem

Dva plátky bezlepkového toastového chleba, zapečené se sýrem (30% eidam).

32,- Kč

100 g

Jáhlová kaše s banánem a čokoládou - bezlaktózová

Jáhlová kaše s banánem a čokoládou. Neobsahuje mléko, základem je BIO sójový nápoj. Jáhlové vločky jsou v bio kvalitě. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-) 

26,- Kč

160 ml

Chia pudink s mangovým pyré - bez laktózy

Chia semínka jsou dnes považována za superpotravinu, která obsahuje spoustu minerálů a antioxidantů. My jsme je zařadili v kombinaci s mangem. Základem je BIO sójový nápoj a mangové pyré. Dodáváme ve vratné skleničce, můžete dostat i lžičku z kompostovatelného plastu, ale mnohem raději budeme, když si školáček bude nosit svou lžičku a společně trošku ulevíme životnímu prostředí :-).  

32,- Kč

160 ml

Jak to funguje

Systém objednávek REGISTROVAT SE >>