Blog

Proč neříkáme, že jsou naše svačiny zdravé

Proč neříkáme, že jsou naše svačiny zdravé

Na začátku stála myšlenka, dovézt dětem svačinu do škol. Ulevit rodičům, potěšit malé strávníky možností výběru. Hned v závěsu přišla na řadu otázka, jaké svačiny to budou. Adéla měla jasno, chtěla, aby krásně vypadaly, úplně lákaly k nakousnutí a také tak chutnaly. Ozývaly se nápady jako: luxusní dip, vůně bylin, křupavý salát, bezlepková tortilla a tak.

Celý článek

Jeden příběh o superkyselých Bon Parech

Jeden příběh o superkyselých Bon Parech

Tenhle příběh se stal už před pár lety, když byl můj syn v první třídě. Tehdy jsem ještě opravdu trpěla, když moje děti jedly sladkosti a všemožně jsem se snažila ošetřit nejrůznější situace, aby jich bylo nezbytně nutné minimum. Nechápala jsem, proč mým dětem dávají bonbóny lidé na ulici, paní na poště, v čekárnách apod. Trápilo mně to.

Celý článek

Sladké možnosti

Sladké možnosti

Kromě průmyslově vyráběného bílého řepného cukru, který dnes z nejrůznějších a mnohdy nepochopitelných důvodů najdete i v šunce, existuje v současné době na trhu nepřeberné množství možností, jak si „osladit život“ nebo snad raději jídlo. A máme pro vás dobrou zprávu – jde to i zdravě! V následujícím přehledu naleznete tipy na zdravá přírodní sladidla.

Celý článek